فروشگاه تخصصی سرویس خواب ماکان دکور

SuperUser Account

سرویس خواب در کرج

سرویس خواب چه اهمیتی در خانه دارد؟

سرویس خواب یکی از مهم‌ترین اشیاء در اتاق خواب می‌باشد. انتخاب نوع سرویس خواب بستگی به شخصیت و مدل چیدمان اتاق افراد دارد. البته باید به این نکته توجه داشت که انتخاب سرویس خواب به کیفیت و نوع برند تاثیر مهمی می‌گذارد. برای اینکه شما بدانید چه محصولی از همه با کیفیت‌تر است، در اولین قدم باید اقدام به شناخت انواع سرویس خواب کنید و در آن زمان شما می‌توانید با کیفیت‌ترین محصول را خریداری کنید. پس تا پایان این مقاله با ما همراه باشید تا راه‌های شناخت انواع سرویس خواب را به شما نشان دهیم.

اجزای تشکیل دهنده سرویس خواب

1. تخت
2. پاتختی
3. میز توالت
4. آینه
5. کمد
6. پاف

 

اندازه استاندارد تخت خواب چقدر است؟

تخت خواب یکی از مهم ترین اجزا تشکیل دهنده سرویس خواب است که یک اندازه استاندارد برای تولید در نظر گرفته می‌شود اما بعضی افراد می‌توانند با توجه به اندازه و ارتفاع استاندارد را تغییر دهند. اندازه استاندارد تخت یک نفره 90 تا 110 متر است. اما برخی افراد ممکن است در حین خواب جابجا شوند و فضای کافی برای قرار گیری آنها وجود نداشته باشد به همین دلیل سفارش تخت با عرض بیشتر از 90 سانتیمتر مناسب است. تخت‌های دو نفره معمولا با عرض 135 تا 150 سانتی‌متر ساخته می‌شوند. طول تخت‌های دو نفره تا 2 متر است پس این اندازه برای افراد قد بلند هم مناسب می‌باشد. 

   سرویس خواب در کرج

پاتختی در سرویس خواب چه اهمیتی دارد؟

پاتختی یکی از لوازم جانبی مهم سرویس خواب است و نسبت به اجزا دیگر سرویس خواب بیشتر استفاده می‌شود. پاتختی مانند میز توالت در ابعاد و اندازه مختلفی برای مشتری قابل سفارش می‌باشد. یک عدد پاتختی برای تخت‌های یک نفره و دو پاتختی برای تخت‌های دو نفره ساخته می‌شود. اندازه استاندارد برای پاتختی هم بستگی به سلیقه و مدل دکوراسیون اتاق دارد. اما معمولا اندازه استاندارد که برای تخت‌ها ساخته می‌شود 40 تا 50 سانتی‌متر است. 

  سرویس خواب در کرج

مزایای میز توالت در سرویس خواب

میز توالت یکی دیگر از اجزای سرویس خواب است که برای قرار دادن لوازم آرایشی و منظم کردن اتاق استفاده می‌شود. میز توالت‌ها معمولا با تخت ست هستند و قرارگیری آنها کنار هم جلوه خاصی به دکوراسیون اتاق می‌دهد. میز توالت عموما دو مدل دارد، یکی آنهایی که آینه به میز پیچ شده و دیگری آنهایی که آینه از میز جداست. برای میز توالت‌ها صندلی کوچکی ساخته شده است که آراستگی را ساده‌تر می‌کند.

  سرویس خواب در کرج

آینه سرویس خواب

آینه سرویس خواب برای میز توالت استفاده می‌شود و زیاد الزامی نیست. مشتری بنا به سلیقه خود می‌تواند انتخاب کند که اندازه و مدل آینه میز توالت به چه صورت باشد. شما برای ایمنی بیشتر اتاق می‌توانید آینه را به دیوار پیچ کنید. 

  سرویس خواب در کرج

نقش کمد در سرویس خواب

کمد یکی دیگر از لوازم جانبی سرویس خواب به شمار می‌رود و خرید و اضافه کردن آن به سرویس خواب نیز بسته به نیاز و فضای منزل شما دارد. اگر فضای کوچک اتاق خواب به شما این امکان را نمی‌دهد که از کمد استفاده کنید، می‌توانید از تخت‌های کشو دار یا از میز توالت‌های کشودار بهره ببرید.

  سرویس خواب در کرج

پاف چیست و چه کاربردی در سرویس خواب دارد؟

استفاده از پاف علاوه بر سرویس مبلمان، در سرویس خواب نیز استفاده می‌شود. پاف بیشتر برای زیبایی و جلوه دادن نمای اتاق بکار برده می‌شود و انواع مختلفی دارد که باز هم بنابر سلیقه افراد انتخاب می‌شود. اگر شما فضای کافی در اتاق دارید و می‌خواهید که جلوه زیبایی به اتاق بدهید می‌توایند از پاف در کنار سرویس خواب استفاده کنید.

  سرویس خواب در کرج

توصیه آخر برای انتخاب یهترین سرویس خواب 

اولین نکته برای انتخاب یک سرویس خواب، خرید از یک فروشگاه معتبر و نزدیک به محل سکونت شما است. ابتدا شما باید لیستی از فروشگاه‌های معتبر پیدا کنید و همانطور که میدانید جستجو در اینترنت ساده ترین راه است. بطور مثال شما ساکن کرج هستید و باید عبارت" سرویس خواب در کرج" را جستجو کنید. و به همین سادگی تمام آدرس‌های فروشگاه‌های معتبر را در اینترنت پیدا می‌کنید.

Print
3787 رتبه بندی این مطلب:
5.0

x