Anonym

تخت خواب دو نفره

تخت خواب دو نفره یکی ار لوازم مهم برای یک اتاق دو نفره می‌باشد. انتخاب یک تخت خواب دو نفره به سلیقه و از همه مهم تر، مقدار هزینه شما بستگی دارد. تخت خواب دو نفره بیشتر برای تهیه سرویس خواب عروس خریداری می‌شود که نقش مهمی در زیبایی اتاق خواب دارد. همانطورکه می‌دانید خوابیدن یکی از مهم ترین کارهای انسان در طول روز و شب است و باید به این توجه شود که خوابیدن در جای مناسب می‌تواند بسیاری از علائم و نشانه های خستگی افراد را برطرف کند پس چه بهتر هنگام خرید تخت خواب دو نفره اطلاعات کاملی از انواع و اجزای تشکیل دهنده آن داشته باشیم. 

تخت خواب دو نفره یکی ار لوازم مهم برای یک اتاق دو نفره می‌باشد. انتخاب یک تخت خواب دو نفره به سلیقه و از همه مهم تر، مقدار هزینه شما بستگی دارد. تخت خواب دو نفره بیشتر برای تهیه سرویس خواب عروس خریداری می‌شود که نقش مهمی در زیبایی اتاق خواب دارد. همانطورکه می‌دانید خوابیدن یکی از مهم ترین کارهای انسان در طول روز و شب است و باید به این توجه شود که خوابیدن در جای مناسب می‌تواند بسیاری از علائم و نشانه های خستگی افراد را برطرف کند پس چه بهتر هنگام خرید تخت خواب دو نفره اطلاعات کاملی از انواع و اجزای تشکیل دهنده آن داشته باشیم. 

 

تخت خواب دو نفره شامل چه چیزهایی است؟

1. تخت
2. پاتختی
3. میز توالت
4. آینه
5. کمد
6. پاف

 

تخت خواب دو نفره

 

 

اندازه استاندارد تخت در تخت خواب دو نفره چقدر است؟

اندازه تخت خواب دو نفره بصورت استاندارد 135 تا 150 سانتی متر عرض دارند و طول تخت خواب دو نفره 2 متر است اما در برخی از تخت خواب‌ها که از پاف زیر تخت استفاده می‌شود طول تخت به اندازه 190 سانتی متر ساخته می‌شود اما اگر شما به دلیل بلندی قد بخواهید تخت خواب دو نفره طول بیشتری داشته باشد می‌توانید با هر اندازه که بخواهید تخت خواب دو نفره خود را سفارش دهید. همچنین ارتفاع تخت خواب دو نفره بین ۳۵ تا ۴۰ سانت توصیه شده است تا کار برای نظافت تخت خواب ساده شود. اگر شما در حین خوابیدن ثابت هستید و زیاد تحرک ندارید اندازه ۵۰ تا ۵۵ سانت هم برای شما مناسب است.
 

پاتختی درسرویس خواب دو نفره چه کاربردی دارد؟

پاتختی هم مانند میز توالت یکی از اجزای مهم خرید سرویس خواب است و ابعاد و اندازه های متفاوتی دارد. برای تخت های یک نفره یک عدد و برای تخت خواب دو نفره دو عدد پاتختی ساخته می‌شود که شما می‌توانید بر اساس فضای قرار گیری تخت خواب دو نفره در اتاق ابعداد و تعداد پاتختی را تغییر دهید. پاتختی در کنار تخت یکی از لوازمی است که نیاز آن در اتاق خواب بسیار مهم است. به عنوان مثال افراد سالخورده بسیار آن را مورد استفاده قرار می‌دهند. قرار دادن دارو، ساعت، لیوان آب و هر چیز دیگری که بودن آن در اتاق خواب لازم است به وسیله پاتختی ساده تر جلوه می‌کند.

 

تخت خواب دو نفره

 

میز توالت یکی از اجزای در خرید سرویس خواب

یکی دیگر از اجزای تشکیل دهنده تخت خواب دو نفره، میز توالت است که حتما با تخت بصورت ست ساخته و فروخته می‌شود. از میز توالت برای قرار گیری لوازم آرایشی و بهداشتی استفاده می‌شود و باید به این نکته توجه کرد که هنگام خرید تخت خواب دو نفره اگر مدل دیگری از میز توالت در نظر دارید که می‌خواهید استفاده دیگری از آن داشته باشید حتما نوع سفارش خود را عوض کنید. همچنین در کنار تمام میز توالت‌ها یک صندلی قرار دارد که برای آراستگی آسان تر استفاده می‌شود.
 

انواع آینه در تخت خواب دو نفره

یکی از لوازمی که هنگام خرید تخت خواب دو نفره وجود دارد، آینه است که خرید آن می‌تواند اجباری نباشد ولی برای زیبایی بیشتر همراه با میز توالت یک عدد آینه مناسب با طراحی آن ساخته می‌شود که انواع مختلفی دارد. برخی از این آینه‌ها بصورت پیچی به میز توالت وصل می‌شود که امنیت بیشتری دارد.هچنین آینه‌های دیواری هم وجود دارد که با میخ به دیوار متصل می‌شود و بیشتر برای کسانی که جای ثابت برای قرارگیری تخت خواب دو نفره دارند مناسب است.
 
تخت خواب دو نفره

 

 

 

برای تخت خواب دو نفره از چه نوع کمد استفاده می‌شود؟

کمد یکی از لوازم جانبی تخت خواب دو نفره می‌باشد که ممکن است برخی افراد به دلیل قرارگیری کمد دیواری در اتاق نیاز به خرید کمد همراه با تخت خواب دو نفره نداشته باشند.  خرید و اضافه کردن کمد به تخت خواب  بسته به نیاز و فضای منزل شما است. کمد در اتاق خواب به شما این امکان را می‌دهد که لوازم خود را به راحتی سر و سامان بدهید.

 

 

پاف در تخت خواب دو نفره چه نقشی دارد؟

پاف یکی از اجزای اصلی مبلمان است اما برخی از مواقع افرادی هستند که آن را در کنار تخت خواب دو نفره سفارش می‌دهند. برخی از پاف‌ها به شما این امکان را می‌دهند که علاوه بر داشتن جای نشیمن در اتاق خواب، جایی برای گذاشتن وسایل ریز خود نیز داشته باشید. شما اگر فضای کافی در اتاق دارید می‌توانید آن را در کنار تخت خواب دو نفره سفارش دهید.

 

 

برای مشاهده جدیدترین سرویس خواب و تخت های دونفره و یک نفره اینجا کلیک کنید!!

 
 

 

Print
17060 رتبه بندی این مطلب:
3.5

انتخابگر پوسته

  • بالا