فروشگاه تخصصی سرویس خواب ماکان دکور

SuperUser Account

چرا باید در انتخاب تشک تخت دقت کنیم؟؟

قطعا همه ما انتظار داریم حداقل به اندازه هزینه ای که میکنیم،بهره ببریم.اینطور نیست؟
به دلیل فشارهای کاری،عدم وقت کافی برای ورزش منظم روزانه،تغذیه ناسالم و... حداقل داشتن یک بستر خواب مناسب میتواند جبران مافات نماید و تا حدودی اثرات منفی عوامل بالا را خنثی نماید.طبعا بعد از یک روز سخت کاری،یک خواب راحت آرزوی هر شخصی است.البته داشتن یک تشک خوب برای محقق شدن این خواسته کافی نیست و عوامل متعدد دیگری نیز تاثیر گذار است که در ادامه باختصار عنوان میکنیم.
توجه داشته باشید تشک عامل ایجاد کمر درد نیست ولی تشک نامناسب قطعا تشدید کننده کمر درد خواهد بود.صرف اینکه عنوان طبی به یک تشک اطلاق میشود نباید شمارا متقاعد به خرید نماید،زیرا انتخاب شما به چند موضوع بستگی دارد.
اول:اینکه وزن فرد مصرف کننده بسیار اهمیت دارد زیرا افراد با وزن بالا نمیتوانند از تشک های با ساختار ضعیف استفاده نمایند.
دوم:اینکه سلامت جسمی مصرف کننده از اهم موارد است.عزیزانی که مشکلات کمر و ستون فقرات دارند مانند دیسک،سیاتیک، و یا آرتروزهای حاد باید با نظر پزشک و پس از مشورت با مشاورین فروش حرفه ای،انتخاب محصول نمایند.
سوم:اینکه عادات خوابیدن و سابقه استفاده از دیگر تشک ها مهم است.برای نمونه،کسی که به روی شکم روی تخت میخوابد با کسی که به پهلو و روی کمر میخوابد،حتما مدلهای مختلفی برایشان توصیه میشود.سابقه استفاده از تشک های پنبه ای و غیر مطمئنا قابل توجه می باشد.
این نکته را فراموش نکنید؛صرف استاندارد تولید برای شما کافی نیست بلکه اصلاح الگوی مصرف هم ضروری است.
نهایتا پس از در نظر گرفتن عوامل بالا،سقف خرید را در نظر گرفته شده شما را متقاعد به انجام یک خرید خوب و هدفمند میکند.

Print
164 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

x