فروشگاه تخصصی سرویس خواب ماکان دکور

amirsvi

نکات طلایی و ناگفته در خرید سرویس خواب عروس!!!!

خرید سرویس خواب عروس

معرفی کامل سرویس خواب و اجزای آن

تخت خواب : تخت اصلی ترین جزء در سرویس خواب می باشد.این تخت ها در نوع تختخواب دو نفره و تک نفره تولید می شوند ابعاد تخت ها به صورتی عرضی قابل تغییر است ولی طول تمام تخت ها دومتر میباشد.عرض تخت خواب ها به این صورته:
یک نفره:۹۰ و ۱۰۰ و۱۲۰
دونفره:۱۴۰ و۱۶۰ و ۱۸۰
خارج از این ابعاد سفارشی و استاندارد نیست.
  تخت دونفره
مدل تخت خواب دونفره

آینه: جنبه تزیینی و دکوری دارد و معمولاً با میز ارائه می گردد. البته می تواند در نوع دیواری، قدی و ... نیز ارائه شود. 
پاف:این نوع اجزاء سرویس خواب ها در واقع مبلی های بدون پشتی می باشند که برای نشستن استفاده میشود.
 پاف
پاف در اندازه ای کوچک

استفاده از پاف علاوه بر زیبایی باعث میشود که افراد روی تشک نشینند.چون نشستن روی تشک باعث کاهش عمر آن میشود. 
کمد: برای نگه داری وسایل و لباس ها استفاده می شود واز بهم ریختگی وسایل جلوگیری میکند و سهم مهمی در خرید سرویس اتاق خواب دارد. 
البته فضایی که برای کمد قرار جایگذاری شود حتما باید اندازه گیری شود و نسبت به آن کمد مناسب و دلخواهتان انتخاب شود.
 اجزایی سرویس خواب
اجزای مهم در بهترین سرویس اتاق خواب
میز آرایش:از این میز به عنوان میز توالت نیز یاد می شود. این میزها ابتدا در راهروی متصل به توالت قرار داشته و بعد از گذشت چند دهه به اجزای اتاق خواب تبدیل شده است. این میز مورد توجه خانم ها بوده و برای نگه داری لوازم آرایش و بهداشتی از آن استفاده می شود. 
البته میزهای آرایشی با کشوهای زیاد فضای بهتری در انتخاب شما قرار میدهد.

میز آرایش 
میز آرایش

پاتختی: در کنار تخت ها قرار دارند و گاهی برای نگه داری وسایل شخصی نیز استفاده می شوند و یا برای گذاشتن آباژور ها بر روی آن استفاده میشود.


معرفی کامل جنس تخت خواب در خرید سرویس خواب عروس 

برای اینکه بتوانید جنس خوب را در خرید سرویس خواب عروس و سایر سرویس خواب ها تشخیص دهید، باید جنس های به کار رفته در سرویس خواب ها را به خوبی بشناسید. این جنس ها در نوع ملامینه، چوب، فلز و ام دی اف می باشند. قطعاً خرید سرویس خواب عروس در نوع چوب از ام دی اف قیمت بیشتری را به خود اختصاص می دهد. این در حالی است که نمونه سرویس خواب ام دی اف از نمونه ملامینه گران تر و مستحکم تر می باشد. سرویس خواب های فلزی نیز کمترین قیمت را دارند و طرح های به روز در بازار مبلمان ایران تولید و عرضه نمیشود.
 

نکته طلایی در انتخاب سرویس خواب عروس

سرویس خواب عروس در رنگ های جذاب و زیبا تولید می گردد و تنوع بالایی در بازار موجود است که ۹۰ درصد تولیید داخلی میباشند.
 سرویس خواب عروس
در انتخاب و خرید تخت خواب عروس نکاتی که باید در نظر گرفت با توجه به تجربه گروه ماکان دکور در اختیار شما قرار میدهیم.

اصل مهم و طلایی در خرید سرویس خواب برای عروس اینه که اولا جنس با کیفیت خریداری شود و نه صرفا بخاطر پر کردن اتاق و خرید تن به انتخاب هر تخت خوابی بدهید. چون وسایلی مانند سرویس خواب اجناسی نیستند که هر سال بشه عوض کرد چون هزینه بالایی دارد پس حتما جنس با کیفیت خرید کنید و مسلما جنس با کیفیت ارزان نیست. گروه ماکان دکور اینطور بیان نمیکند که حتما تختخواب گران بخرید ولی خرید تخت ارزان پشیمانی و هزینه های بیشتری دارد.
دومین نکته اینه که در انتخاب شما سلیقه مهمترین فاکتور خرید سرویس خواب و یا هر وسیله دیگری است.ولی سعی در انتخاب سرویس هایی کنید که خیلی زود از مد نیفتد و سادگی مهمترین اصل در کنار کیفیت میباشد.
در خرید سرویس خواب عروس هم از رنگ های تیره استفاده میشود هم روشن و حتما لازم نیست سرویس سفید باشد.میتوانند از تخت خواب های کشودار استفاده کنند که فضای بسیار عالی در اختیار خریداران قرار میدهد.
ما امیدواریم سال های سال عروس و داماد های عزیزمان در کنار هم باشند و از زندگی در کنار هم لذت ببرند و شرکت ماکان دکور بتواند نقشی کوچک در کمتر کردن نگرانی های خریدارن عزیز انجام دهد. 


Print
725 رتبه بندی این مطلب:
2.5