فروشگاه تخصصی سرویس خواب ماکان دکور

Anonym

نکاتی در مورد چیدمان و دکوراسیون اتاق خواب

اگر شما یک مبتدی فنگ شوی هستید که در اتاق خواب خود به کمی خوشبختی بیشتری نیاز دارید این نکات برجسته به شما کمک می کند تا اتاق خواب خود را بهتر کنید.

نکاتی در مورد چیدمان و دکوراسیون اتاق خواب 


فنگ شوی چیست؟


فنگ شوی سیستم باستانی چینی و قوانین طبیعی است که قرار است در جهت تنظیم فضای مکانی مبلمان و دکوراسیون شما در رابطه با جریان انرژی حاکم باشد. کلمه "فنگ" به معنای باد چینی است و کلمه "shui" به معنای آب است - در کنار هم اینها نماد جریان زندگی است که فرد آرزو دارد در خانه شخصی داشته باشد.
فنگ شوی معاصر در دهه 70 در جامعه غربی توسعه یافته و مبتنی بر روانشناسی نحوه دستیابی به اهداف از طریق تمرکز هدفمند بر جنبه های مختلف زندگی و همچنین شکل کلاسیک اصول فنگ شویی است.
ما لیستی از نکات Feng Shui را برای تأمین جریان انرژی خود در جهت صحیح و کمک به شما در دستیابی به خواب خوب شبانه رو جمع آوری کرده ایم.

13 نکته برای فنگ شویی در اتاق خواب شما

Feng Shui شاید برای بیش از 5000 سال پیش باشد ، اما هنوز هم مفید است. در حقیقت ، با توجه به شیوه زندگی مدرن شلوغ تر و داشتن حواس پرتی بیشتر ، مسلماً هرگز از اهمیتی برخوردار نبوده است. برای اطمینان از اینکه اتاق خواب شما تا حد ممکن متعادل است ، از نکات زیر در مورد پیدمان اتاق خواب و فنگ شوی استفاده کنید:

در یک تختخواب و تشک به اندازه یک پادشاه سرمایه گذاری کنید
تختخواب خود را به صورت مرکزی و خارج از درب اتاق خواب قرار دهید.
جریان هوا را با پرده های قابل تنظیم حداکثر کنید.
دستگاه ها و صفحه های الکترونیکی را محدود کنید.
اطمینان حاصل کنید که تخت شما یک میز تختخوابی در هر طرف دارد.
از ملافه های طبیعی و مواد سازگار با محیط زیست استفاده کنید.
رنگ های آرام را انتخاب کنید.
از شمع ها و لامپ های کم نور استفاده کنید.
در هنگام استفاده ، تمام کشوها و درها را بسته نگه دارید.
روی یک هدست سرمایه گذاری کنید.
از آینه ها به ویژه در قسمت دید تخت خودداری کنید.
قفسه کتاب خود را به اتاق دیگری منتقل کنید.
فقط کتابهایی را که اکنون می خوانید در اتاق خواب خود داشته باشید.


نکاتی در مورد چیدمان و دکوراسیون اتاق خواب چیدمان اتاق خواب فنگ شوی


از نظر آنچه در اتاق خواب می گذرد ، سطح مختلفی از تخصص فنگ شوی وجود دارد. در اینجا چند مورد اساسی وجود دارد که می توانید بلافاصله آنها را انجام دهید:
مشاور استاد فنگ شوی ، آلن استرلینگ می گوید:
تا زمانی که دیوار وجود داشته باشد می توانید زیر پنجره بخوابید و می توانید پرده ها را پشت سر خود بکشید. با این حال ، شما هرگز نباید در مقابل پنجره کف تا سقف بخوابید.
علاوه بر موقعیت "دستور" تختخواب خود ، هنگام خوابیدن در رختخواب ، به چیزی بلندتر از طرف چپ نیز نیاز دارید ، و چیزی کوچکتر در سمت راست. این شیوه جریان انرژی در بدن را تقلید می کند. و همچنین حرکت خورشید و ماه در سیاره ما ، هنگام ایستادن یا خوابیدن با پشتمان به سمت میدانهای مغناطیسی (قطب شمال) باشد.
آینه ها مشکل بزرگی هستند زیرا هرگز نباید در هنگام خواب در خواب خودتان را ببینید. ناخودآگاه شما از انعکاس آگاهی دارد که در بهترین حالت فقط خواب مناسب ایجاد می کند. فقط کافی است شب ها آینه ها را با پارچه یا پرده بپوشانید.
تا کنون بهترین راه برای استراحت در شب ، خوابیدن در مسیری مطلوب است و من دیده ام که بسیاری از زندگی ها از تغییر مکان تخت خواب تغییر یافته است.
سایت فنگ شوی من دارای فرمول است که به شما کمک می کند بهترین مسیر خود را برای سعادت ، خواب ، هماهنگی خانواده یا زندگی طولانی پیدا کنید. همچنین می توانید رنگهای مطلوبی را اضافه کنید و سایت ما به شما می گوید که چگونه این کار را انجام دهید. "

نکات مربوط به رنگ و هنر اتاق خواب فنگ شوی


برای دیوارها و هنرهای اتاق خواب خود از رنگهای آرامش بخش مانند "رنگ پوست" استفاده کنید - اینها از رنگ سفید کمرنگ تا شکلات غنی شکل متفاوت است.
شما باید با نگاهی دقیق تر به هنر ، هدف خود را برای تزئین با هنری مثبت که بر زندگی و طبیعت تأکید می کند ، مشخص کنید.
حتی با تغییر چند مورد در اتاق خواب خود ، می توانید چند قدم به سمت انرژی مثبت بیشتر در اتاق خواب خود بردارید. آنها را امتحان کنید!نکاتی در مورد چیدمان و دکوراسیون اتاق خواب 
بازتاب های موسیقی


اتاق های خواب فضاهای زیبا از همه آنچه شما را نمایان می کند. کاملاً مشهور است که شما فقط با چگونگی نگاه و احساس بدتر بودن آن ، می توانید از شخص زیادی بگویید. اتاق خواب شما خیلی از سبک داخلی ، سبک زندگی روزمره و شخصیت شما پرده برمی دارد. یک اتاق خواب یک مکان مقدس است و باید به عنوان چنین رفتار شود ، باید عمیق ترین احساس درونی خود را منعکس کند. این پناهگاه مکانی برای خاموش کردن جهان و کنار هم بودن با خود و افکار و احساسات صمیمی شماست.
فنگ شوی یک فلسفه شرقی است که براساس این فرضیه مبنی بر اینکه همه چیز در زندگی دارای یک نیروی زندگی است ، استنتاج شده از مقاله در اینجا ، چند نکته سریع در مورد کاربرد هنر در اتاق خواب شما مهمترین اتاق زندگی شماست.
یک پلاک آینه کوچک را در قسمت بیرونی درب اتاق خواب خود قرار دهید تا فضای منفی (انرژی) را خنثی کنید.
- همیشه اگر تختخوابی دارید با پاها مرتباً زیر تخت خود تمیز نگه دارید.
همیشه روشنایی اصلی اتاق ها را در قسمت مرکزی اتاق قرار دهید که این امر باعث انتشار نور در تمام مناطق زندگی ، مشکلات و موقعیت ها می شود.
همیشه اتاق را به طور مرتب تمیز کنید تا مجذور منفی نباشید حتی با یک مرتب کردن سریع ، شگفتی هایی برای خلق و خوی شما انجام می دهد.
-همه انرژی می تواند کمرنگ شود (بله حتی انرژی به معنای علمی) به طور مرتب در هر اتاق شمع های مریم گلی - اگر خیلی پیر باشد - برای روشن کردن انرژی ، شمع روشن می کند.
- باید یک مورد داشته باشد تا عناصر را منعکس کند (هوای پر و یا هوا باعث پوشاندن هوا و آتش خواهد شد) ، آتش (شمع) ، زمین (گیاه) و آب (کاسه تزئینی کوچک با آب و مقداری روغن ضروری). * برای مراجعه به محل مراجعه مراجعه کنید.

به طور کامل یک کف چوبی در اتاق خواب روز درست شروع می شود ، چوب یک عنصر زمین هدیه طبیعت است! این به تعادل کمک می کند و باعث می شود شما به خصوص قدم بگذارید از رختخواب در ابتدا نور را به یک کف چوبی زیبا ، روز را به زمین می اندازد.
رنگی را انتخاب کنید که منعکس کننده روحیه یا عدم تعادل برای کار در زمان حال شما باشد ، برای مثال اگر شغل بسیار استرس زا ندارید قرمز نیستید که آتش و انرژی بیشتری به همراه دارد ، آبی آرامش بخش را انتخاب کنید که باعث آرامش ، آرامش و آرامش می شود. این مسئله در مورد خانه در نمودار بالا مشاهده می شود.

منابع:https://narmasa.co/%DA%86%DA%AF%D9%88%D9%86%D9%87-%D8%A8%D8%A7-%D9%81%D9%86%DA%AF%E2%80%8C%D8%B4%D9%88%DB%8C%DB%8C-%D8%A7%D8%AA%D8%A7%D9%82%E2%80%8C%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%A8%D8%8C-%DB%8C%DA%A9-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%A8/

Print
1259 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه