فروشگاه تخصصی سرویس خواب ماکان دکور

Anonym

سرویس خواب و انواع آن

 

سرویس خواب 


سرویس خواب بدون شک یکی از لوازم بسیار مهم در هر خانه ای می باشد و با توجه به نوع زندگی امروزی بشر از انواع مختلف آن در منازل استفاده می شود. شما می توانید سرویس خواب را از جنس چوب و یا فرآورده های چوبی و یا فلزی در بازار تهیه کنید. سرویس خواب فارغ از هر مدلی که دارد معمولا همراه قطعاتی به فروش می رسد، به طور پایه وکلاسیک سرویس خواب دارای سه قطعه است، که شامل تخت و پاتختی، یک میز آرایش می شود. در نوع پیشرفته ی سرویس خواب قطعات دیگری نیز به آن اضافه می شود که می توان به موارد زیر اشاره کرد: آینه، کمد کشویی لباس، گنجه، چراغ ها ی خواب، چهار پایه هایی آرایشی و تزیینی( که تحت عنوان پاف نامیده می شوند) و ... . اما نکته مهم درتهیه سرویس خواب کیفیت آن در جنس و طراحی آن می باشد. چرا که محیط خواب باید آرام و بدون آلودگی باشد تا خوابی با کیفیت را برای ما فراهم آورد و از طرفی به دلیل محدودیت فضا در اکثر منازل، طراحی سرویس خواب که جزء لوازم حجیم می باشد باید هوشمندانه انجام شود که در این میان سرویس های خواب تاشو، جک دار و طبقاتی جایگاه ویژه ایی در منازل امروزی ما دارند. اندازه عرض تخت دو نفره بین 140 تا 180 سانتی متر و طول دو متر می باشد و تخت یک نفره دارای عرض 90 تا 110 و طول دو متر است. این مطلب قصد دارد نگاهی کوتاه به انواع سرویس خواب و ویژگی های آن بیاندازد.سرویس خواب عروس چه ویژگی هایی دارد.
سرویس خواب عروس،  همان سرویس خواب دو نفره است. اگر تازه عروس هستید و قصد خرید سرویس خواب عروس را دارید، لطفا در انتخاب و خرید خود دقت کنید و فقط به زیبایی و تعداد قطعات آن توجه نکنید. در قدم اول سعی کنید تا سرویسی را انتخاب کنید که دارای کیفیت باشد. شما می توانید در بازار سرویس خواب عروس را از جنس چوب، ام دی اف و ملامینه و فلزی پیدا کنید، که بی شک چوب برتری خود را دارد. چوب راش از جمله چوب هایی است که در ساخت سرویس خواب عروس استفاده می شود، این چوب رنگ قهوه ایی متمایل به قرمز دارد و دارای سطحی صاف و بدون زبری است، در مقابل حشرات مقاوم است و دوام و استحکام خوبی دارد و می تواند انتخاب خوبی برای شما باشد. 
در قدم بعدی برای خرید سرویس خواب عروس، به فضای اتاق خود توجه کنید، شما تا هر چقدر که بخواهید می توانید از قطعات اضافی کنار تخت خود استفاده کنید، اما عاقلانه آن است که فضای اتاق خواب خود به گونه ایی طراحی کنید که در آن احساس آرامش داشته باشید. وسایل اضافی فقط اسباب زحمت شما را فراهم می کند. یک سرویس خواب عروس و یا دو نفره می تواند شامل: تخت ، کنسول، آینه، میز آرایش، صندلی، کشوی لباس، چراغ های خواب (آباژور) و پاف باشد.
 
 
پاف در رنگ های متفاوت


سرویس خواب اسپرت، راحت تر از آنچه که فکرش را کنید.


سرویس خواب اسپرت به دلیل داشتن طرح ها و رنگ ها ی گوناگون مورد توجه است و به طور کلی مبلمان اسپرت که سرویس خواب نیز جزیی از آن است به راحت بودن بسیار مشهور هستند و میزان تنوعی که در طراحی و رنگ دارد باعث شده تا طرفداران زیادی داشته باشد. شما با استفاده از سرویس خواب اسپرت می توانید طراحی داخلی متفاوتی را داشته باشید که البته در این میان اگر فضایی کوچکی در اختیار داشته باشید؛ کمی به زحمت می افتید چون هدف اول در طراحی سرویس خواب اسپرت راحت بودن آن هنگام خواب است و سایز آن ممکن است بزرگ باشد و احتمال دارد فضاهایی که تخت های کشودار و یا جک دار در اختیار شما قرار می دهند را نداشته باشد. البته همه ی این موارد به طراحی و خلاقیت صنعتگران این حرفه بر می گردد. در هر صورت اگر تمایل به خرید سرویس خواب اسپرت دارید می توانید از طراحی های ساده تری از آن استفاده کنید. سرویس خواب اسپرت می تواند از جنس چوب و یا فرآورده های چوبی مانند ام دی اف باشد و درآن از پارچه و یا چرم ها ی مختلف و متنوع استفاده شود.

 

سرویس خواب چوبی،گران اما زیبا و مستحکم

سرویس خواب چوبی را می توان به عنوان انتخاب اول در نظر گرفت. مبلمان چوبی همواره از سایر نمونه های دیگر از قیمت بیشتری برخودار بوده اند و این امر به علت طرح، استقامت، زیبایی، رنگ و دوام چوب می باشد. البته در ساخت سرویس خواب چوبی از چوب های گوناگونی استفاده می شود که براساس طرح چوب، میزان استقامت آن در برابر شرایط جوی مانند رطوبت، گرما، سرما وخشکی، رنگ و طرح چوب، میزان استقامت آن در برابر حشرات، میزان ابزارخوری آن هنگام کار، رنگ پذیری و روغن پذیری چوب و ... قیمت های متفاوتی دارند. در این میان به چوب گردو، نراد، افرا، توسکا، ملچ و راش می توان اشاره کرد. اگر به دنبال سرویس خواب چوبی سلطنتی هستید که دارای منبت کاری های خیره کننده باشد، می توانید سرویسی از جنس چوب گردو تهیه کنید و مطمئن باشید که این سرویس خواب چوبی تا آخر عمر و حتی بعد از شما باقی خواهد ماند چرا که گردو چوب محکمی است و استقامت بالایی دارد، اما تنها مشکلی که وجود دارد وزن سنگین این مبلمان است و به راحتی نمی توان آن را جابه جا کرد. 
چوب راش دیگر چوبی است که در صنعت مبلمان بسیار مورد توجه است. این چوب نیز از استقامت بالایی برخوردار است و طرح و رنگ زیبایی دارد، اگر بتوانید سرویس خواب چوبی ایی پیدا کنید که به طور کلی از چوب راش تولید شده باشد، با اطمینان خاطر خرید کنید چرا که اگر به خوبی از آن مراقبت کنید، از ارزش و زیبایی آن کم نخواهد شد و مطمئن  باشید که دیگر نیازی به خرید سرویس خواب دیگری پیدا نخواهید کرد.  

سرویس خواب مدرن،یک زیبای ساده 

سرویس خواب مدرن توجه ویژه ایی به طراحی و استفاده از رنگ دارد. در ساخت سرویس خواب مدرن سعی شده که از الگوهای غنی برای طراحی استفاده شود و چوب و پارچه ها استفاده شده درنهایت سادگی، زیبایی بصری جذابی داشته باشند. سرویس خواب مدرن می تواند از جنس چوب و یا فرآورده ی چوبی باشد. در این سبک می توان گفت که تا حدی از سبک مینیمالیست استفاده شده است. سرویس خواب مدرن سعی می کند از تزیینات اضافی و حجیم دوری کند و در عوض با استفاده از رنگ و خطوط صاف، محصولی متفاوت و منحصر به فرد تولید کند. در طراحی مدرن مبلمان سعی می شود که در هزینه و مواد اولیه صرفه جویی شود که این موضوع نباید به هیچ عنوان با بی کیفیتی اشتباه شود، در این طراحی فقط سعی می شود تا عناصر اضافی حذف شوند. 
 


نکات کلی برای خرید سرویس خواب

- قبل از هرچیز سعی کنید کیفیت را در جنس سرویس خواب ببینید.
- حتما هنگام خرید، آن را بو کنید. احتمال استفاده از مواد ورنگ های  نامرغوب وجود دارد و این امر خواب شما مختل خواهد کرد و در دراز مدت احتمال بروز آسیب وجود دارد.
- هنگام خرید به اتصالات و ابزار بکار برده شده در سرویس خواب دقت کنید که به درستی نصب شده باشند.
- به برش ها و لبه های سرویس خواب دقت کنید تا آسیبی به آنها وارد نشده باشد. اگر سرویس خواب خود را جک دار انتخاب می کنید، مطمئن شوید که به درستی کار می کند و دارای ضمانت است.


Print
2133 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه