فروشگاه تخصصی سرویس خواب ماکان دکور

Anonym

آنچه باید درباره فنگ شویی اتاق خواب بدانید

فنگ شویی برای اتاق خواب شما:
 


 چه کاری باید انجام دهید و چه کاری نباید انجام دهید:

اتاق خواب باید محل استراحت و جایی برای عشق و آرامش در زندگی شما باشد. از آنجا که ما حداقل هشت ساعت در طول شبانه روز را در اتاق خواب و در این فضای مقدس صرف می کنیم، باید سعی کنیم فنگ شویی را به حداکثر خود برسانیم. قبل از شروع هر کار من توصیه می کنم شما همه جا را تمیز کنید و با یک انرژی مثبت هرگونه انرژی منفی در اتاق خوابتان را از بین ببرید.این موضوع را در ذهنتان پرورش دهید که می خواهید پایه و ساخت جدیدی را با فنگ شویی اتاق خواب به منزلتان بدهید و یک انرژی و نیروی حیاتی را وارد زندگیتان کنید.
برای تقویت فنگ شویی: چه چیزی را به اتاق خوابتان اضافه کنید.

1. طرح های رنگی آرامش دهنده
همیشه به مشتریانم می گویم که  در فنگ شویی اتاق خواب انتخاب رنگهای دیوار  حتی با رنگ پوستتان نیز باید هارمونی داشته باشد تا شما راحتتر درون آن استراحت کنید. سفید، کرم رنگ، قهوه ای شکلاتی، و صدفی و هلو یی رنگ هایی عالی هستند. این رنگها به شما خواب راحت و آرامش را هدیه می دهند. این نوع رنگ ها میزان حداکثری حساسیت را کاهش و به رنگهای صلح معروف هستند. رنگ هلویی برای جذب شریک زندگیتان بسیار موثر است. اگر اتاق خوابتان را هلویی کنید به راحتی هر کسی که این رنگ را ببیند به شما جذب می شود. کاغذ های دیواری در اتاق خواب بسیار وسوسه انگیز هستند و بهتر است است از رنگ های ملایم برای انتخاب کاغذ دیواری استفاده کنید. فنگ شویی اتاق خواب در زندگی شما اهمیت زیادی دارد زیرا باعث آرامشتان در شب می شود و در طول روز آرامش نشات گرفته از شب بر روی زندگیتان تاثیر مثبتی خواهد داشت. از داشتن دیوارهایی با رنگ های کاملا سفید اجتناب کنید زیرا سفید باعث می شود از لحاظ ذهنی تحریک شده ، دراتاق خوابتان نتوانید به راحتی استراحت کرده و آرامش خود را از دست می دهید.

2. یک رختخواب مناسب
راه دیگری در فنگ شویی اتاق خواب برای سرعت بخشیدن و هماهنگی با وسایل اتاق خوابتان شما نیاز به یک تخت راحت دارید. شما باید تخت خود را در مکانی از اتاق خواب قرار دهید که بتوانید به راحتی درب ورودی را مشاهده کنید. با توجه به فنگ شویی اتاق خواب قرار دادن تخت به شکلی که شما درب ورودی را مشاهده نکنید باعث می شود شما احساس ترس و تهدید کنید.
با این وجود تخت خود را مستقیما در مقابل درب قرار ندهید. به دلیل می گویند این موقعیت، موقعیت یک مرده است البته این یک اعتقاد کهن است که در گذشته نیز افراد به موقعیت مکانی مرده نیز اعتقاد داشته اند.  تخت خواب خود را در نورگیر و یا در زیر یک پنجره قرار ندهید. زیرا پنجره احساس امنیت را از شما گرفته و نور گیر نیز باعث می شود خواب شما دچار اختلال شود و احساس کنید هر آن ممکن است چیزی بر روی شما بیفتد و این یک حس تهدید آمیز برای شما است. 

3. تخت باید یک پشتی محکم داشته باشد
 
شما می توانید از پشتی های متفاوت در تخت خواب استفاده کنید. در فنگ شویی اتاق خواب پشتی تخت در راس یک تخت قرار دارد اگر از جنس چوب باشد محکم و قویتر است ولی می تواند از جنس پارچه و یا چرم نیز باشد. شما باید به پشتی تخت توجه زیادی بکنید زیرا بیشترین انرژی وارد شده مربوط به پشتی تخت است که هر چه نازک تر باشد انرژی بیشتری را برای استراحت شما ایجاد می کند. دقیقا یک پشتی تخت مانند یک صندلی خوب و راحت عمل می کند که شما می توانید به راحتی به ان تکیه دهید و بعد از یک روز کاری سخت احساس راحتی و آرامش را با انرژی های مثبت در خود ایجاد کنید. سعی کنید در کنار تختتان یک صندلی قرار داشته باشد. در فنگ شویی اتاق خواب صندلی در کنار تخت باعث می شود شما احساس حمایت کنید.

4. بیشتر بدانید
من همیشه به مشتریانم می گویم که اتاق خوابشان را برای دو نفر آماده می کنند، حتی اگر در حال حاضر در یک رابطه نیستند. همه چیز را جفت قرار دهید این بدان معنی است: تختتان دو نفره باشد، بالش ها و کوسن ها همه مشابه و یکسان باشند. در فنگ شویی اتاق خواب به نظر می رسد جفت بودن باعث می شود روابط دوستانه و هماهنگی در زندگی شما رخ بدهد.

5. استفاده ازحواس پنجگانه
بو: توصیه می کنم از اسانس های خوش بو استفاده کنید. می توانید در اتاقتان از شمع هایی با رایحه دلنشین استفاده کنید. می توانید از روغن اسطوخودوس و یا گل یاس استفاده کنید. اینها بسیار بوی قوی و ارامش دهنده ای دارند حتی می توانید از رینزارا یا اکالیپتوس استفاده کنید هنگامی که هوا سرد است. برای تقویت انرژی جنسی نیز از دارچین استفاده کنید.
لامسه: در اتاق خواب، بهتر است از با پارچه های نرم استفاده کنید. من مخمل و ساتن را برای بالشتک ها و پرده ها، بالش ها توصیه می کنم. زیرا باعث می شود حس نرمی را در پوستتان ایجاد کند. این یکی از قوانین فنگ شویی اتاق خواب است.
دید: همانطور که قبلا ذکر شد، رنگ ها زیباترین چیزهایی است که در یک اتاق خواب می بینید. و وسایلی که در اتاق خواب می گذارید باید دید شما را نسبت به زندگیتان نشان دهد. در اتاق خواب من، یک جفت اردک کوچک مینارین صورتی پیدا خواهید کرد که یک نماد سنتی چینی است. من آنها را دوست دارم زیرا اردک ها همیشه به یکدیگر احترام می گذارند. دیدن مجسمه این اردکها در اتاق خواب به من احساس خوبی می دهد. بنابراین شما باید با توجه به تفکرات شخصی خود دکور اتاق خوابتان را بچینید.

6. انتخاب تشک خوب 
امروزه  در فنگ شویی اتاق خواب انواع تشک نیز مهم هستند زیرا آسایش برای افراد را در اتاق خواب  ایجاد می کنند. که هر کسی با توجه به شرایط بدن خود باید به سراغ انواع تشک برود. تشک ها باعث می شوند به کمر و پشت شما آسیبی نرسد. لازم است که در انتخاب تشک خود دقت کنید زیرا تشک های راحت، قطعا حس راحتی و آرامش را در شما بوجود می آورند. و این قانون فنگ شویی در اتاق خواب است که شما بیشترین انرژی خود را باید در اتاق خواب بدست اورید تا روز خوش و سرحالی را داشته باشید.


Print
763 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه